Darmowy Kurs Tworzenia Map Myśli

Polityka Prywatności


Właścicielem praw autorskich kursu i strony www.mapy-mysli.com jest Marcin Kijak i serwis ProjektSukces.pl

Serwis ProjektSukces.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce Prywatności. Każdego użytkownika kursu map myśli obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na tej stronie

Podstawowa zasada – serwis ProjektSukces.pl pod żadnym warunkiem nie udostępnia ani nie sprzedaje osobom trzecim danych osobowych ani adresów użytkowników swojego serwisu w tym kursu map myśli.

Aby skorzystać z newslettera będziesz poproszony o podanie imienia i adresu e–mail poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Pola te są obowiązkowe i niezbędne do funkcjonowania kursu.

Serwis ProjektSukces.pl zastrzega sobie możliwość wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, które podały swoje dane kontaktowe i zgodziły się z niniejszą polityką prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumiem wiadomości odnoszące się do serwisu ProjektSukces.pl i jego usług (nowości, informacje związane z tematyką serwisu, produkty do ściągnięcia lub nabycia) oraz inne informacje (np. życzenia, ciekawe propozycje i inne listy).

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności nie odwiedzaj serwisu ani nie zapisuj się na ten kurs!

Pamiętaj, że twoje dane są całkowicie bezpieczne i możesz je w każdej chwili usunąć z bazy danych, poprzez kliknięcie odnośnika umieszczonego na końcu każdej wiadomości.